Regał na buty - czyli jak zorganizować porządek w przedpokoju

W każdym domu przedpokój pełni nieoczywistą funkcję: z jednej strony spędzamy w nim niewiele czasu, często śpiesząc się do wyjścia. Z drugiej to właśnie w nim witamy gości lub przeglądamy się w lustrze. Nierzadko też służy nam do przechowywania odzieży wierzchniej, butów oraz licznych akcesoriów. Z czasem może okazać się, że zamiast reprezentacyjnego przedsionka jesteśmy właścicielami mało atrakcyjnej wnęki. Jak temu zaradzić? Wystarczy na nowo zaplanować przestrzeń i nieco ją uporządkować, na przykład za pomocą dedykowanych do przedpokoju mebli.

Regał na buty – mebel praktyczny i estetyczny

Przedsionek jest najważniejszym miejscem domu, choć na co dzień zupełnie o tym zapominamy. Aby zachwycał już od progu, warto zadbać o jego estetyczne wykończenie. Zachowanie porządku w nierzadko ciasnej przestrzeni nie jest łatwe: zdaje się, że największym utrapieniem okazuje się obuwie ściągane i pozostawiane właśnie w przedsionku. Istnieje jednak idealne rozwiązanie: regał na buty.

Ten niewielki mebel znakomicie sprawdza się w przedpokoju jako miejsce do przechowywania obuwia zarówno należącego do domowników, jak i gości. Do tego pozwala zachować idealny porządek. Najważniejszą zaletą jest jednak to, że ułatwia organizowanie wnętrza stworzonego do tego, aby każdego dnia spędzać w nim czas w sposób wygodny i praktyczny.

Przedpokój dobrze zorganizowany

Jakie regały na buty wybrać? Świetnym rozwiązaniem okażą się klasyczne drewniane stojaki. Dzięki eleganckiemu wykończeniu staną się ciekawą dekoracją wnętrza. Drewniane konstrukcje należą do wytrzymałych i sprawdzonych rozwiązań. Pojemne półki pomieszczą sporą liczbę obuwia (także tego noszonego sezonowo). Poza tym bardzo łatwo można je zaaranżować: nie zajmują wiele miejsca, a dzięki sporej przestrzeni użytkowej sprawdzą się w każdym przedpokoju.

Ogromną zaletą jest również fakt, że drewniane stojaki na buty są niedrogie. Do tego lepiej zdecydować się na niewielki regał niż sporej wielkości szafę, która sprawi, że przedsionek stanie się jeszcze ciaśniejszy. Jeśli więc myślimy o przestrzeni dopasowanej do naszych potrzeb, warto rozważyć wstawienie drewnianego regału.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl