Regał z szufladami - ciekawy i nietuzinkowy

Meble, odkąd towarzyszą nam w codzienności, stanowiły nie tylko funkcjonalne wyposażenie, które chroniło przechowywane rzeczy. Człowiek ma potrzebę, by otaczać się pięknymi przedmiotami, dlatego nawet najmniejsze szafy czy stoliki zachwycały wyglądem. Podobnie jest dziś. Wyposażenie w domach jest istotnym elementem dekoracyjnym.

Regał z szufladami – ciekawy i nietuzinkowy

Jednym z bardziej oryginalnych, pod względem praktycznym i estetycznym, mebli jest regał z szufladami. Stanowi niepowtarzalny i ciekawy element wyposażenia, gdyż łączy w sobie najlepsze cechy szafek otwartych i zamkniętych. Ma kilka praktycznych skrytek, w których można schować przedmioty nieprzeznaczone do wyeksponowania, zaś na otwartych półkach aż chce się umieścić piękne skarby tak, aby były widoczne.

Dostępne meble są iście nietuzinkowe, bowiem układ półek i szuflad może stanowić ciekawą dekorację. W jednych modelach przegrody mogą być rozmieszczone koło siebie, a w innych mogą znajdować się na kilku różnych poziomach, np. tworząc szachownicę, w której zamiast czarnych pól są szuflady, a zamiast białych puste przestrzenie.

Im bardziej finezyjne rozmieszczenie przegródek w regale, tym bardziej nietuzinkowo się on prezentuje. Jest wtedy praktycznym i ciekawym meblem, który można ustawić w dowolnym pomieszczeniu.

W jaki styl wnętrzarski wpasuje się taki mebel?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: w każdy! Wszystko zależy tylko od tego, jakie potrzeby mają domownicy. Ci, którzy preferują nowoczesne przestrzenie w industrialnej aranżacji, mogą postawić na nietuzinkowy regał z niewielką liczbą szuflad, ale za to z wieloma półkami. Taki mebel będzie sprawiał lekkie wrażenie, a jego prostota wpasuje się w aranżację wnętrza. Z kolei dwie lub trzy skrytki pozwolą schować przedmioty osobiste.

Klasyczne wnętrza to doskonałe miejsce na regał, w którym znajduje się więcej zabudowanej powierzchni. Takie modele prezentują się równie ciekawie, ale przy tym elegancko. Nietuzinkowy efekt można uzyskać stawiając w pustych przestrzeniach np. złote dodatki, zdjęcia w ramkach lub rośliny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl